Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Co nas czeka w Gwincie? Informacje prosto z prezentacji CDPR! Nowi liderzy, frakcja oraz wydarzenia okolicznościowe! [Aktualizacja]
Newsy

Co nas czeka w Gwincie? Informacje prosto z prezentacji CDPR! Nowi liderzy, frakcja oraz wydarzenia okolicznościowe! [Aktualizacja]

Prezentacja finansowa to show dla akcjonariuszy

CD Projekt SA to spółka akcyjna i jako taka jest zobligowana do podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych. Akcjonariusze muszą wiedzieć, co w trawie piszczy. Jest to zdecydowanie show, od którego bardzo wiele zależy. Jednak w tym roku Czerwoni nie mają się czego obawiać, ponieważ wypracowano 119 milionów zysku, co z pewnością daje gwarancję rozwoju i stabilizacji.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w raporcie.

Wracając do prezentacji, poza podsumowaniem finansowym ważny jest pomysł na przyszłość, bo inwestorzy chcą wiedzieć, że ich zainwestowany kapitał będzie pracował w długim okresie czasu. Stąd bardzo dużo czasu poświęcono na omówienie nowości!


Aktualizacja

 • Sprostowanie do nowego trybu, to będzie coś zupełnie nowego niezwiązanego z single player czy pro ladderem, ani wydarzeniami okolicznościowymi!

Co nowego w Gwincie?

W ramach prezentacji przedstawiono, nam już doskonale znane rozwiązania, ale dla porządku o nich wspomnę:

I tu się zatrzymamy, bo przejdziemy do najciekawszego elementu z naszego punktu widzenia, ponieważ zaprezentowano dwa mega bardzo ciekawe rozwiązania!

 • Nowi liderzy, nowe frakcje, nowe karty, nowe tryby rozgrywki

Jak widać, mamy do czynienia z dwójką nowych liderów – Detlaffem oraz Anna Henriettą! I uwaga! Mam potwierdzenie, że to będzie dwójka nowych liderów do starych frakcji! Na tę okoliczność zapytałem Pawła Burzę, czy to są liderzy z nowych frakcji? Padła odpowiedź:

R E K L A M A

Nowe karty leaderów do frakcji, które już istnieją – Paweł Burza

Więc to faktycznie dopiero początek, bo prawdopodobnie mamy do czynienia z Nilfgaardem, w przypadku Anny Henrietty i Potworami, w przypadku Detlaffa. To oznacza, że brakuje nam jeszcze przynajmniej trójki nowych liderów!

A tutaj możecie posłuchać jak brzmią nowi liderzy (niepotwierdzone, ponieważ pliki były rozkodowane w kwietniu!) – pozostałe ścieżki, kliknij tutaj!


 • Nowy tryb!

W kwestii nowego trybu zostałem poinformowany przez Pawła, że on nie dotyczy ani single player, ani wydarzeń okolicznościowych! Zatem mowa o zupełnie nowym trybie gry w Gwinta! Szczegóły na dziś nie są znane!


 • Nowe karty

Nowe karty pojawiły się dosłownie tydzień temu, więc znak zapytania pozostaje jedynie na nowej frakcji, którą już Paweł raz zapowiedział, a następnie potwierdził podczas Gamescom.


 • Wydarzenia okolicznościowe!

Jak widać już znamy nazwę pierwszego z nich! Mahakam Ale Festival, to z pewnością wydarzenie podciągnięte pod October Fest, więc wielkie święto piwa. Nie znamy szczegółów, ale możemy się domyślać, że może będą to rozgrywki, w których będzie można grać jedynie Krasnalami?

Może się pojawią okolicznościowe karty, które będzie można wykorzystać w specjalnych taliach, którymi będziemy rozgrywać pojedynki? Zobaczymy. Paweł przyciśnięty do beczek z piwem pytaniem – …a co powiesz o festiwalu piwa? Odparł:

Będzie 😀


Oficjalny zapis prezentacji


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Mateusz Byliński

  Cholera, znowu nic o wersji mobilnej…

  • Mateusz Mlody

   Poczekajmy jak gra będzie miała już oficjalną premierę. Wtedy można myśleć dalej.

  • Reynevan

   Ta gra jest za duża by ją przenieść na komórki. Co najwyżej na tablety.

   • drakkaiN

    Z pewnością da się to zrobić, ale najpierw niech gra wyjdzie z wersji bety i ujrzy swą premierę, a wtedy Red’i zrobią wszystko co należy by doścignąć Blizzard’a ze swoim Hearthstone (tym bardziej, że zatrudniali speców od aplikacji na andka, IOS i nawet WP – sądzę nawet, że właśnie ci ludzie monitorują proces rozwoju gry i przygotowują się z szczegółowym planem przeniesienia Gwinta na urządzenia mobilne). Pozdrawiam

   • Strzelec Bartek

    Ty jeszcze gier na telefony nie widziałeś

 • Gherdas

  Przydałaby się możliwość gry między pecetowcami a konsolowymi graczami do wyboru, bo naprawdę uniemożliwia to pewnej części graczy na branie udziału w rywalizacjach chociażby. ;/ Nie chciałbym pojechać na taki festiwal a tam brak możliwości zagrania xD, bo mam tylko konto a konsoli. (Pewnie jakieś rozwiązanie by znaleźli, ale lepiej zawczasu dmuchać i chuchać.) 😀

  • dziuga

   ja bym wolał gwent trackera na konsole

   • speedor123

    Trackera da się obejść po prostu spisując sobie na kartce wszystko co masz w talii i myśląc co już zagrałeś a co jeszcze nie, a cross platformowego grania nie obejdziesz…

    • dziuga

     spisywanie na kartce i pamiętanie kart które zagrałeś ty i przeciwnik oczywiście rozwiązuje mój problem ale tym samym sprawia że gwent tracker jest bezużyteczny.

  • Strzelec Bartek

   Było grać na PC Master Race

 • Dawid Wojacki

  WTF czy Artorius Vigo to Tateusz Sznuk?! obejrzyjcie pierwszy filmik

  • ImComingAfterU

   To raczej nie on.

  • Toxin Symbiont

   O Ofirze z książek wiemy tyle co nic. Myślę, że mogą być to kraje na dalekiej północy typu Kovir lub kraje na wschód od Cesarstwa czyli Zereikania.

 • Misiek808

  Ciekawie byłoby zobaczyć Zakon Płonącej Róży jako nową frakcję lub jej cześć wraz z członkami Salamandry.

Discord Gwint24

memy.gwint24.pl

Memy

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...