Karczma na Discordzie Dołącz do grupy Gwint Polska
Strona główna » Co nas czeka w Gwincie? Informacje prosto z prezentacji CDPR! Nowi liderzy, frakcja oraz wydarzenia okolicznościowe! [Aktualizacja]
Newsy

Co nas czeka w Gwincie? Informacje prosto z prezentacji CDPR! Nowi liderzy, frakcja oraz wydarzenia okolicznościowe! [Aktualizacja]

Prezentacja finansowa to show dla akcjonariuszy

CD Projekt SA to spółka akcyjna i jako taka jest zobligowana do podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych. Akcjonariusze muszą wiedzieć, co w trawie piszczy. Jest to zdecydowanie show, od którego bardzo wiele zależy. Jednak w tym roku Czerwoni nie mają się czego obawiać, ponieważ wypracowano 119 milionów zysku, co z pewnością daje gwarancję rozwoju i stabilizacji.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w raporcie.

Wracając do prezentacji, poza podsumowaniem finansowym ważny jest pomysł na przyszłość, bo inwestorzy chcą wiedzieć, że ich zainwestowany kapitał będzie pracował w długim okresie czasu. Stąd bardzo dużo czasu poświęcono na omówienie nowości!


Aktualizacja

 • Sprostowanie do nowego trybu, to będzie coś zupełnie nowego niezwiązanego z single player czy pro ladderem, ani wydarzeniami okolicznościowymi!

Co nowego w Gwincie?

W ramach prezentacji przedstawiono, nam już doskonale znane rozwiązania, ale dla porządku o nich wspomnę:

I tu się zatrzymamy, bo przejdziemy do najciekawszego elementu z naszego punktu widzenia, ponieważ zaprezentowano dwa mega bardzo ciekawe rozwiązania!

 • Nowi liderzy, nowe frakcje, nowe karty, nowe tryby rozgrywki

Jak widać, mamy do czynienia z dwójką nowych liderów – Detlaffem oraz Anna Henriettą! I uwaga! Mam potwierdzenie, że to będzie dwójka nowych liderów do starych frakcji! Na tę okoliczność zapytałem Pawła Burzę, czy to są liderzy z nowych frakcji? Padła odpowiedź:

R E K L A M A

Nowe karty leaderów do frakcji, które już istnieją – Paweł Burza

Więc to faktycznie dopiero początek, bo prawdopodobnie mamy do czynienia z Nilfgaardem, w przypadku Anny Henrietty i Potworami, w przypadku Detlaffa. To oznacza, że brakuje nam jeszcze przynajmniej trójki nowych liderów!

A tutaj możecie posłuchać jak brzmią nowi liderzy (niepotwierdzone, ponieważ pliki były rozkodowane w kwietniu!) – pozostałe ścieżki, kliknij tutaj!


 • Nowy tryb!

W kwestii nowego trybu zostałem poinformowany przez Pawła, że on nie dotyczy ani single player, ani wydarzeń okolicznościowych! Zatem mowa o zupełnie nowym trybie gry w Gwinta! Szczegóły na dziś nie są znane!


 • Nowe karty

Nowe karty pojawiły się dosłownie tydzień temu, więc znak zapytania pozostaje jedynie na nowej frakcji, którą już Paweł raz zapowiedział, a następnie potwierdził podczas Gamescom.


 • Wydarzenia okolicznościowe!

Jak widać już znamy nazwę pierwszego z nich! Mahakam Ale Festival, to z pewnością wydarzenie podciągnięte pod October Fest, więc wielkie święto piwa. Nie znamy szczegółów, ale możemy się domyślać, że może będą to rozgrywki, w których będzie można grać jedynie Krasnalami?

Może się pojawią okolicznościowe karty, które będzie można wykorzystać w specjalnych taliach, którymi będziemy rozgrywać pojedynki? Zobaczymy. Paweł przyciśnięty do beczek z piwem pytaniem – …a co powiesz o festiwalu piwa? Odparł:

Będzie 😀


Oficjalny zapis prezentacji


Prośby Karczmarza

Jeśli lubisz czytać artykuły i informacje na Gwint24.pl to proszę daj temu wyraz i polub nas na FB oraz daj subskrypcję portalu – ikonka dzwonka w prawym, dolnym rogu – lub akceptacja informacji o wysyłaniu powiadomień na przeglądarkę, gdy dodamy coś nowego!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
 • Mateusz Byliński

  Cholera, znowu nic o wersji mobilnej…

  • Mateusz Mlody

   Poczekajmy jak gra będzie miała już oficjalną premierę. Wtedy można myśleć dalej.

  • Reynevan

   Ta gra jest za duża by ją przenieść na komórki. Co najwyżej na tablety.

   • drakkaiN

    Z pewnością da się to zrobić, ale najpierw niech gra wyjdzie z wersji bety i ujrzy swą premierę, a wtedy Red’i zrobią wszystko co należy by doścignąć Blizzard’a ze swoim Hearthstone (tym bardziej, że zatrudniali speców od aplikacji na andka, IOS i nawet WP – sądzę nawet, że właśnie ci ludzie monitorują proces rozwoju gry i przygotowują się z szczegółowym planem przeniesienia Gwinta na urządzenia mobilne). Pozdrawiam

   • Strzelec Bartek

    Ty jeszcze gier na telefony nie widziałeś

 • Gherdas

  Przydałaby się możliwość gry między pecetowcami a konsolowymi graczami do wyboru, bo naprawdę uniemożliwia to pewnej części graczy na branie udziału w rywalizacjach chociażby. ;/ Nie chciałbym pojechać na taki festiwal a tam brak możliwości zagrania xD, bo mam tylko konto a konsoli. (Pewnie jakieś rozwiązanie by znaleźli, ale lepiej zawczasu dmuchać i chuchać.) 😀

  • dziuga

   ja bym wolał gwent trackera na konsole

   • speedor123

    Trackera da się obejść po prostu spisując sobie na kartce wszystko co masz w talii i myśląc co już zagrałeś a co jeszcze nie, a cross platformowego grania nie obejdziesz…

    • dziuga

     spisywanie na kartce i pamiętanie kart które zagrałeś ty i przeciwnik oczywiście rozwiązuje mój problem ale tym samym sprawia że gwent tracker jest bezużyteczny.

  • Strzelec Bartek

   Było grać na PC Master Race

 • Dawid Wojacki

  WTF czy Artorius Vigo to Tateusz Sznuk?! obejrzyjcie pierwszy filmik

  • ImComingAfterU

   To raczej nie on.

  • Toxin Symbiont

   O Ofirze z książek wiemy tyle co nic. Myślę, że mogą być to kraje na dalekiej północy typu Kovir lub kraje na wschód od Cesarstwa czyli Zereikania.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...