Karczma na Discordzie Dołącz do naszej grupy na FB!
Strona główna » Adzikov przerywający złą passę w cieniu triumfu SuperJJ’a – GWENT Open #3 w pigułce!
Esport

Adzikov przerywający złą passę w cieniu triumfu SuperJJ’a – GWENT Open #3 w pigułce!

Ależ to był turniej!

GWENT Open #3 dostarczył nam nie lada emocji! W tym miejscu krótko podsumuję dla Was ten turniej i przedstawię jego najlepsze akcje! Zapraszam. 

Zdałem dla Was szczegółową relację, więc jeśli jesteście nią zainteresowani to zapraszam!

Przypominam, że od teraz zmieniamy formułę – będzie bardziej przejrzyście. Mniej tekstu, a więcej shotów i krótkie podsumowanie pod koniec. Enjoy 🙂


Najlepsze zagrania/sytuacje

Dzięki temu zagraniu chińskiemu graczowi udało się wygrać grę numer 2 w Ćwierćfinale z Adzikovem. Trzeba przyznać, że dzięki otrzymanemu z Runy Strażnikowi udało mu się wykoncypować wspaniałą akcję!Temu zagraniu, a raczej całemu meczowi między Kolemoenem a JJ’em poświęciłem cały odcinek Pewnego razu w Gwincie! Zapraszam do zapoznania się z nim!Adzikov w finale właśnie w taki sposób ustrzegł się ognia Villentretenmertha swojego i JJ’a, który spaliłby mu aż 40 punktów!

R E K L A M A

Kosmiczne zagranie Henselta w wykonaniu polskiego zawodnika. Wyciągnął nim aż 4 Tarany!


GameKing idealnie przeczytał co JJ ma na ręce i wygrał tę rozgrywkę zagrywając swojego Menno Coehoorna!


Podsumowanie

GWENT Open #3 był zdecydowanie turniejem wartym śledzenia od samego początku. Gracze może nie wznieśli się na wyżyny finezyjności swoich decków (oczywiście poza JJ’em, który idealnie wpasował się w turniejową metę, tak samo jak swego czasu Dyuhaaa), ale za to zaserwowali spore emocje (a szczególnie finał, w którym różnice punktowe były minimalne!). Nie zabrakło także missplayów ze strony uczestników turnieju (choćby Cmel czy GameKingAT).

Polskich kibiców powinien zadowalać też fakt, że Adzikov w końcu pokazał na co go stać. Lider poprzedniego sezonu Pro Laddera na GWENT Openie #3 doszedł aż do finału. Grał pewnie i ustrzegł się większych missplayów (poza tą sytuacją z Golemem dającą remis). Brawo! Życzymy dalszych sukcesów!

SuperJJ wygrał turniej zasłużenie – grał zdecydowanie najrówniej, był najlepiej przygotowany (sam przyznał w wywiadzie, że trenował z jakimś teamem). Gratulujemy!

Kolejny GWENT Open już w marcu! Jeśli poszukujecie pełnej listy nadchodzących oficjalnych turniejów to wszystko znajdziecie na stronie GWENT Masters!


Prośby Karczmarza

I jak znajdujecie najnowszy wpis w Karczmie? Co japę rozdziawia? Tak, do Ciebie mówię! Podjadłeś? Popiłeś? Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? No! To bardzo dobrze, a teraz bądź tak miły i doceń starania starego Karczmarza dołączając do naszej wesołej kompanii! 

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
  • Vitoslav

    JJ zasłużył na wygraną. Jako jedyny przygotował talie na turniej, zamiast grać uniwersalnymi netdeckami. Przygotował się na dwa najsilniejsze archetypy: tech na pożerkę i banując krasnoludy.

Cześć!

Sign in

Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zamknij
z

Ładowanie...